Jump to content
NIBOMBE

UNBAN 100 BANI

Recommended Posts

NICK: 100 bani

IP: 79.119.55.241

STEAM ID:  STEAM_0:1:33977452

DATA / ORA: 24.11.2019 17:40 pm

HARTA : fy_snow

ADMIN: blytz.

DOVEZI:

Salut am intrat si eu la voi sa imi fac putin warmup si am dat de un anume admin Blytz.

Faza o fost ca am i-am dat 2 hs si a cerut test wg...pe care il aveti mai sus. (i-am mentionat ca daca stie citi un scan sau daca are intrebari sa imi zica nu sa dea ban direct, se poate verifica in logs)

Deci pentru cei ce stiu sa se uite peste un scan...scanul este albastru nicidecum rosu cum a crezut distinsul admin....singura explicatie pentru care profilul de wargod imi este rosu este ca daca veti cauta NIBOMBE (care are acelasi ip si asa mai departe) veti vedea ca am fost detectat cu "Generic Cheat Detection" ceea ce pe vremea respectiva era un bug de la program...la fel cum nu lasa unii playeri sa ruleze testul din cauza antivirusului sau cum le dadea altora rosu din cauza acestuia, la fel am patit si eu.

Acel generic nu este un cod este o problema de la program, puteti cauta si la ei pe forum si asa mai departe...rog un admin cu experienta sau care stie despre ce vorbesc sa se uite peste profil, daca voi considerati ca banul este meritat asta este mi-a placut sa joc la voi.

Multumesc anticipat! :)

Edited by NIBOMBE

Nibombe is not cheating,i ask from him 10 times wg and Ss,he was clear.

He is my friend, he show me many times how he play, he doesn't Use cheat.

Blytz.Probably was confused ..

Pro Unban !

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...