Jump to content
iOnee

[Atak] Cerere unban iOnee

Recommended Posts

NICK: iOnee

IP: 162.158.18.164

STEAM ID: ione_mircea

DATA / ORA: 7/9/19 ~ 21:30

HARTA : de_dust2x2 (cred)

ADMIN: Blytz ( foarte matur omul)

DOVEZI: Am atasat o poza in care sper ca se intelege. Un mic rezumat, joc cs:go des, iar cs 1.6 nu am mai jucat de mult timp, drept dovada nu am stiut ce e acel un "wg", iar adminul Blytz super dotat a omis sa imi explice cum si ce trebuie facut, ba mai mult a si iesit de pe server dupa care a intrat si m-a banat permanent :)) , (e si putin amuzant cum reactioneaza). Iar cand un prieten cu care jucam pe server, a intrebat de ce m-a banat, iar apoi i-a dat gag acelui prieten :)) dupa care si un kick. Imi e egal daca primesc sau nu unban, dar vreau doar ca owner-ul/-ii sa vada ce oamenii au la "putere". Seamana putin cu tot sistemul de parlamentari.

O seara faina sa aveti ! post-1258-0-38714900-1567882090_thumb.jpg

Esti pe bune ?

A cerut dovada domului "Blytz " (adminului)

Nu te mai agita asa de tare prietene :) .

Nu mor eu pentru serverul tau super populat prietene, cererea mea este 90% facuta doar pentru a vedea tu , supervizorule, ce oameni ai la "conducere". Imi da ban pentru ca joc decent, iar cand imi cere dovada (pe care nici in ziua de azi n-am inteles-o) iese de pe server apoi imi da perm. ban.

NU E NEVOIE SA STRIGI DIN TASTATURA :)