Jump to content

Welcome to ONLYPLAY - we are born from ashes
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

[Atak] Cerere Admin - xTm.

#ADMIN

• Please log in to reply
4 replies to this topic

xTm.

xTm.
Membru OnlyPlay România
  • Pip
  • Membru

I've already made 3 posts

I'm here from 29-October 18

I have 1 like/s

Contact xTm. via PM

Mention xTm.

I'm currently offline

Prezentare:

Nick: xTm.

Y|M/Skype:

Yahoo: Bararu_Marius@yahoo.com
    Gmail: cr9944538@gmail.com

Steam on /off :  

Please Login HERE or Register HERE to see this link!

Varsta: Am minunata varsta de 17 ani.

Experienta admin (timp): Sincer sa fiu, deoarece nu vreau sa mint, nu am mai avut deloc Functia de "Administrator" pe vreun server de 'Cs 1.6', tocmai de aceea am zis sa-mi incerc norocul acum, ar fii bine sa incerc si ceva nou. Un om intelept spunea odata "In viata sa incerci de toate".. 

Esti dispus sa donezi? : In momentul actual nu, deoarece nu sunt sigur ca aceasta comunitate este una "Serioasa", am vazut, sunteti seriosi, aveti playeri pe server, dar ii mai aloc putin timp. Poate pe parcurs o sa si donez.

Admin de (noapte/zi): Ambele, dar in mare parte 'noapte'.

Ore jucate pe sv (link cu orele dumneavoastra): 

( Dar cred ca sunt buguite orele, deoarece ieri cand m am uitat pe profil aveam 98 , iar acum am 66....

Cuvantul cheie din regulament : Bambam.

Link cu testul WarGods: 

Intrebari legate de joc : 

1.Care este comanda necesara pentru a muta un player la spectator si apoi in echipa Terrorists? 
    Raspuns: amx_ct nick // amx_t nick

2. Cum poti afla ipul unui jucator care a parasit serverul?
    Raspuns: amx_last

3. Descrie pe scurt cum realizezi un demo si pentru ce cod faci demo-ul respectiv.
    Raspuns: amx_demo // amx_record *Suspect* (Motive: Non-behavoir // Limbaj // Speed // Wall-Hack, etc..)

4. Cum schimbi nickul unui jucator si cand se schimba de catre un admin nickul unui player.
    Raspuns: amx_nick (nume vechi, nume now), Motive --> Atunci cand numele este vulgar, este nume de site // server.

5. Care este timpul minim de asteptare pentru a primi pozele efectuate pe un player suspectat de wall?
    Raspuns: Minim 7 minute, maxim 10 minute.

6. Situatie: pe server sunt 8 playeri. Da exemple de 2 harti pe care le vei supune la vot, exceptand hartile de_dust2x2 si fy_snow.
    Raspuns: cs_assault_mini // awp_india 

7. Situatie: pe server sunt 20 de playeri. Da exemple de 2 harti pe care le vei supune la vot, exceptand hartile de_dust2 si de_inferno.
    Raspuns: De_nuke_rarea de_kabul

8. Cum procedezi atunci cand un player aduce jigniri tie, serverului sau playerilor? Si ce faci daca dupa actiunea luata de tine, playerul nu inceteaza?
    Raspuns: Pai, pentru inceput ii acord 'gag', la a 2-a abatere tot 'gag', iar a 3-a abatere, ii dau direct Ban 120 minute.

9. Descrie in cateva cuvinte de ce crezi ca este nevoie sa ai dovada banurilor postata in ban list.
    Raspuns: Eu consider ca dovezile sunt importante, deoarece prin acest lucru putem dovedii ca jucatorul sanctionat nu a fost sanctionat aiurea, ci a fost sanctionat drept. In caz ca face o 'Cerere de Unban', sa am si dovezile pentru care i-am dat ban(de exemplu), pentru a nu fii sanctionat si eu, deoarece am sanctionat aiurea un jucator.

• Pirate Boy likes this

xTm.

xTm.
    Membru OnlyPlay România
  • Pip
  • Membru

I have 1 like/s

Contact xTm. via PM

Mention xTm.

I'm currently offline

Astept PRO uri // CONTRA uri

Becușor

Becușor
    Membru OnlyPlay România
  • Pip
  • Membru

I've already made 26 posts

I'm here from 26-October 18

I have 3 like/s

Contact Becușor via PM

Mention Becușor

I'm currently offline

cu părere de rău 

Contra

Nu vreau sa intru în detali .

xTm.

xTm.
    Membru OnlyPlay România
  • Pip
  • Membru

I have 1 like/s

Contact xTm. via PM

Mention xTm.

I'm currently offline

@Becușor Salut. Din moment ce mi-ai dat CONTRA, banuiesc ca ai avut si un anume motiv pentru care ai facut asta. Te rog sa mi-l spui si mie acest motiv, deoarece sunt chiar curios. 

Sm0kie

Sm0kie
    Fondator
  • Pip
  • Fondator

I've already made 1,098 posts

I'm here from 28-October 16

I have 841 like/s

Contact Sm0kie via PM

Mention Sm0kie

I'm currently offline

xtm , te pot ajuta altfel https://onlyplay.ro/...ţii-de-adminat/

Aici inveti cateva lucruri esentiale. Ramai cu noi , dovedeste; ne ca meriti sa iti incerci sansa pe serverul asta. Eu momentan nu te stiu, nu pot sa ma arunc cu o decizie in privinta adminului, dar pot sa iti ofer sansa si timp sa inveti si vedem pe parcurs ce facem in privinta unui grad. 

Ne vedem pe server !  :>

Also tagged with one or more of these keywords: #ADMIN

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

ONLYPLAY ROMÂNIA