Jump to content

Welcome to OnlyPlay România
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. If you already have an account, login here - otherwise create an account for free today!
Photo

Cerere de admin

Ray

• This topic is locked This topic is locked
2 replies to this topic

Ray

Ray

Membru OnlyPlay România

• Membru
  • Pip
  • 1 posts

Nick:Ray
Y|M/Skype(obligatoriu):Vortex12326
Steam on /off :on
Varsta:16
Experienta admin (timp):1 an jumate
Esti dispus sa donezi? :Pai osa donez dar nu pot acum spuneti respins sau acceptat sa stiu.
Admin de (noapte/zi):Noapte dar si zi
Ore jucate pe sv (link cu orele dumneavoastra):-
Cuvantul cheie din regulament :simplu
Link cu testul WarGods: www.wargods.ro/wcd/report.php?id=756872

1.Care este comanda necesara pentru a muta un player la spectator si apoi in echipa Terrorists? amx_spec nume  si amx_tero nume

2. Cum poti afla ipul unui jucator care a parasit serverul? amx_last

3. Descrie pe scurt cum realizezi un demo si pentru ce cod faci demo-ul respectiv. playdemo numeledemoului si stop demo iar demoul il faci pentru un presupus codat speed wall aim

4. Cum schimbi nickul unui jucator si cand se schimba de catre un admin nickul unui player. amx_nick si daca jucatorul are ca nume reclama a altor servere sau injuraturi

5. Care este timpul minim de asteptare pentru a primi pozele efectuate pe un player suspectat de wall? timpul minim e de 3-5 min la fel si la WarGods

6. Situatie: pe server sunt 8 playeri. Da exemple de 2 harti pe care le vei supune la vot, exceptand hartile de_dust2x2 si fy_snow. Depinde de ce harti are serverul si doua harti awp_india si bycasor mai pe scurt harti mici

7. Situatie: pe server sunt 20 de playeri. Da exemple de 2 harti pe care le vei supune la vot, exceptand hartile de_dust2 si de_inferno.de_train si de_aztec

8. Cum procedezi atunci cand un player aduce jigniri tie, serverului sau playerilor? Si ce faci daca dupa actiunea luata de tine, playerul nu inceteaza?prima oara gag 3-5-10 min dupa kick si daca nu inceteaza ban 30min-1ora-3ore

9. Descrie in cateva cuvinte de ce crezi ca este nevoie sa ai dovada banurilor postata in ban list.In banlist daca nai dovada pe ce iai dat ban se pune ca iai dat ban pe nedrept deci dasta trebui sa ai dovada in banlist sa nu fi tu acuzat de ban pe nedrept

Despre regulament eu lam citit si cel al jucatorului si cel ai adiminilor si nu am vazut.

Edited by Ray, 19 June 2017 - 05:41 PM.

CiuC

CiuC

Moderator Multimedia

• Moderator
  • Pip
  • 281 posts

Contra nu ai citit regulamentu.

Edited by Sm0kie, 19 June 2017 - 02:47 PM.
Cuvantul cheie a fost modificat

• Ray likes this

Sm0kie

Sm0kie

Fondator & Owner oLx

• Fondator
  • Pip
  • 539 posts
De la mine ai pro doar daca te gandesti al donatia aia. Serverul e destul de serios cu o vechime de 1an +
Astept edit la intrebarea aia si apoi discutam mai departe

cat despre acele raspunsuri, mai treci pe la regulament. Se vede ca nu ai citit .

Edit : respins. Nu pentru donatia aia ci pentru simplu fapt ca ți. A atras atenția Ciuc despre regulament. .Ți am zis și eu ,ți.am oferit și o șansă dar tot nu l.ai citit
E clar ca o sa dai greș din prima la ce răspunsuri ai dat . Așa ca te scutesc atât pe tine cât și pe mine ( mă scapi de o munca în plus)
Ca admin nu te văd pregătit. Te aștept pe server ca player dacă ai plăcerea sa joci alături de noi în continuare. Bafta !

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users